• 2017 / 2018

    • Celoštátne kolo

        • Ádám Vágó - III. DP

        • 5. miesto
        • Poznaj slovenskú reč - kategória III. · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
        • Andrej Szalma - III. IT

        • 1.miesto
        • Infoprog · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
        • András Zemes III. IT

        • 3.miesto
        • Infoprog · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
        • Márk Bartalos - II. EE

        • 1. miesto
        • Infoprog · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
        • Szabolcs Kucsera - II. DE

        • 3. miesto
        • Infoprog · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
        • Adam Zilizi - III. IT

        • 1. miesto
        • NET@FIT 2018 · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
        • Adrián Kálazi - III. AP

        • 5. miesto
        • Zenit v programovaní · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
        • Adam Zilizi - III.IT

        • 1. miesto - úspešnosť 100%
        • MATEMATICKÝ KLOKAN · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
        • Absolútny víťaz kategórie Junior 034
        • Adam Zilizi, Róbert Slamka, Richard Baláž - III. IT

        • 1. miesto kategória HS 3
        • Networking Academy Games (NAG) 2018 · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
        • Adam Zilizi - III. IT

        • 2. miesto kategória UNI
        • Networking Academy Games (NAG) 2018 · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
        • Richard Kováč - III. IT

        • 1. miesto
        • 3D tlač · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
        • Štefan Hruboň - IV. IT

        • 1. miesto
        • Silná ruka · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
    • Krajské kolo

        • Krisztián Szabó - I. DI

        • Úspešný riešiteľ
        • Olympiáda v matematike · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • Adam Vágó - III. DP

        • 1. miesto
        • Poznaj slovenskú reč - kategória III. · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • Richard Kováč, Marco Pintér - III. IT

        • 1. miesto
        • Krajský festival vedy a techniky 2017 · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • Matej Mokráš - IV. IT

        • 2. miesto kategória 11 Informatika
        • Krajské kolo SOČ 2018 · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • Marco Pintér, Richard Kováč - III. IT

        • 2. miesto kategória 12 Elektrotechnika a hardware
        • Krajské kolo SOČ 2018 · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • Patrik Šafár - IV. AZ

        • 1. miesto v hlavnej kategórii
        • Enersol · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • Martin Šági - IV. AZ

        • 2. miesto v tvorivej kategórii
        • Enersol · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • András Zemes - III.IT

        • 3. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Krajské kolo · 2017 / 2018
    • Kontakty

      • Spojená škola, Komárňanská 28, Nové Zámky s o. z. Stredná priemyselná škola elektrotechnická S. A. Jedlika - Jedlik Ányos Elektrotechnikai Szakközépiskola a Obchodná akadémia - Kereskedelmi Akadémia
      • skola@spsenz.sk
      • Komárňanská 28 035/6418 514, 0910836874 -riaditeľ ( RNDr. Peter Lénárt ) 035/6418 256 - sekretariát, fax 035/6406 110, 0903469388 - zástupcovia riaditeľa (RNDr. Juliana Gyuríková, PaedDr. Lucia Takácsová) 035/6418 515 - vedúca ekonomicko - prevádzkového úseku (JUDr. Monika Barthová) 035/6418 516 - mzdárka/personalistka 035/6418 516 - účtovníčka 035/6418 515 - hospodárka 035/6406 100 - vedúca školskej jedálne
      • Komárňanská 28, 940 75 Nové Zámky kód školy ........ SPSE S.A. Jedlika - 648 301, OA - 646 107 IČO.................. 00012 432
      • jgyurikova@spsenz.sk
    • Prihlásenie