• Nadpis

• 1. Baví nás učiť vás.

Spoznáš učiteľov, pre ktorých je ich práca koníčkom.

2. Jedna appka, jedno heslo a si v obraze.

Nevieš, či zajtra bude škola? Naša aplikácia ti ponúka kompletný servis – suplovanie, žiacku knižku, rozvrh, dochádzku, prázdniny, jedálny lístok a celé aktuálne dianie na škole.

3. Stane sa z teba Kapitán CISCO.

Po zvládnutí štyroch semestrov CISCO akadémie môžeš skončiť hoci aj v Sillicon Valley.

4. Chceš, aby bolo po tvojom?

Nemusíš volať na lampáreň. Staň sa členom žiackej rady a budeš vypočutý.

5. Môžeš byť „vymakaný“  IT-čkár.

Po absolvovaní prvého ročníka sieťových technológií budeš mať dokonalú kondičku.

6. Maj svoj vlastný biznis!

Túžiš po riaditeľskom kresle? Môžeš v ňom sedieť aj ty vo svojej cvičnej firme.

7. Si hladný? Nerieš, všetko tu nájdeš.

Svoje chúťky uspokojíš v prvotriednom bufete a v našej školskej jedálni.
          Máš v nej dokonca na výber z dvoch jedál!

8. Ak si u nás, si na správnej ceste.

Nebudeš mať problém uplatniť sa a úradu práce sa vyhneš veľkým oblúkom.

A toto určite nezažiješ!

9. Desí ťa len tak stáť pred tabuľou?

Tak sa s ňou hraj v našich moderných interaktívnych učebniach.

10. Budeš mať vlastné fáro. Bez peňazí!

Stačí si ho poskladať z Lego Mindstorms.

11. Slovensko sa ti zdá byť príliš malé?

S maturitou z cudzieho jazyka, CISCO a ECDL certifikátmi na našej škole si rovno môžeš začať plniť svoj zahraničný sen.

12. Spoznáš učiteľov aj z inej stránky.

Môžeš si s nimi zahrať basketbal, zalyžovať alebo ísť na túru, výlet, do divadla či kina.
          Zabavíte sa spolu aj na imatrikulácii a na stužkovej.

13. Nevieš sa nájsť?

Myslíš, že je to s tebou zlé a nevieš sa z toho dostať? Možno ti pomôže naša školská psychologička.

14. V našej škole máš všetko v jednom.

Možno tu okrem kariéry nájdeš aj lásku.

15. Zabavíš sa nielen cez víkend.

Medzi hodinami si môžeš dobiť baterky so svojimi spolužiakmi.

16. U náš sa môžeš stať kráľom či kráľovnou.

Šancu máš každý rok na našom tradičnom študentskom plese.

Tak na čo ešte čakáš?